Ing. Jolana Bieliková

 tel.: + 420 737 641 870

jolana.bielikova@goldengate.cz

Živnostenské oprávnění: fyzická osoba vedená u OŽÚ Brandýs nad Labem - Stará Boleslav, zapsána v Živnostenském rejstříku od 1.4.2010, IČ 76511430 (neplátce DPH).

Proč spolupracuji se společností Golden Gate  

Golden Gate je česká firma. Je lídrem na trhu s investičním zlatem a stříbrem. Co se týká stříbra, je jedničkou dokonce i v Evropě. Jejím strategickým partnerem je skupina Miton, která stojí za takovými úspěšnými projekty jako jsou Heureka, Slevomat, Rohlik.cz a mnoho dalších. To pro mě osobně znamená velkou záruku úspěšnosti a solidnosti.

Líbí se mi její cíl - umožnit rodinám investovat do zlata a stříbra prostřednictvím spoření. Snaží se své klienty vést investicemi tak, aby opravdu zbohatli. A tak svoje klienty pravidelně informuje nejen o dění v ekonomice a na trhu drahých kovů, ale zejména o tom, kdy je ten správný čas zlato nakoupit a kdy se ziskem prodat a peníze případně investovat do jiné podhodnocené investice. Díky tomu se mnoho klientů začalo na svůj majetek dívat jinýma očima a část svých prostředků uschovalo a ochránilo zlatem a stříbrem.  

Garantuje zpětný odkup, což je velmi důležité a je potřeba se o něj zajímat již při nákupu zlata a stříbra. 

Nakupuje napřímo od světových sléváren, žádní zprostředkovatelé. To je velmi důležité zejména v období, kdy drahé kovy zhodnotí a hodně klientů bude chtít zlato a stříbro prodat. Pro Golden Gate to nebude problém.

A co mě naprosto nadchlo je rychlý, přehledný a dobře propracovaný online systém - Komoditní účet.  Tak variabilní a přitom jednoduchý a rychlý účet jsem nenašla u žádné jiné společnosti.

Spolupracuji se společností Golden Gate 

Vytvořeno pro ty, kteří chtějí bezpečně uložit své peníze  (c) 2018