Jaké jsou vaše zkušenosti

Vím, že pro mnoho lidí není jednoduché mluvit veřejně o tom, kam investují svoje peníze a proto si velmi vážím těch, kteří mi svoje zkušenosti napsali a dali svolení k jejich zveřejnění. Děkuji.

Do zlata a stříbra jsem se rozhodl spořit kvůli nedůvěře v nehospodárnost státu, kdy se každým rokem může měna (extrémně) znehodnotit nebo bankovní konto kompletně zamrazit. Proto jsem se raději chtěl spolehnout sám na sebe a paní Bielková mi ukázala jak zlato udržuje svou hodnotu a jaké výhody má v dobách recese. Stříbrné mince kupuji jako dar pro blízké nebo jako svoje vlastní potěšení. Paní Bieliková mi dokázala zodpovědět všechny moje otázky a je mi i nadále vždy na příjmu, když mám nějaký nový dotaz.
Lukáš Šiller
Proč jsem se rozhodla investovat do zlata? Uvědomila jsem si, že dřív či později může přijít finanční krize (viz historie i přítomnost ☺) a nerada bych o pracně našetřené peníze přišla. A z druhé strany, kdo by nechtěl své úspory zúročit.... A jak to v životě chodí, jednoho dne jsem potkala úžasnou bytůstku Jolanu, slovo dalo slovo a bylo …. Nejen, že mi vše vysvětlila, poradila, ale do dnes je mým rádcem. Kdykoliv něco nevím, nejsem si jistá, s trpělivostí a ochotou mi poradí.
Lenka z Prahy
Spoření do zlata je pro mě jistotou na stáří, neboť náš stát není schopen garantovat dostatečnou výši důchodu, aby člověk nemusel počítat každou korunu. Žiji velice hektickým způsobem života, a proto jsem byla vděčná za milý, vstřícný přístup a žádné obtěžující telefonáty. Byla jsem překvapená jednoduchostí a přehledností systému, přes který mohu své investice neustále sledovat a mít přehled o aktuálním dění na trzích.
Zdenka Štrauchová, www.styl2.czmajitelka butiku
Spoření do zlata a stříbra jsem si vybral, protože věřím, že má velký potenciál a vidím to, jako zajímavý způsob investování. Moje strategie bude asi pro začátek konzervativní. Dále se budu rozhodovat nejspíš podle momentálního vývoje a budu se v této oblasti dále vzdělávat. Vás jsem si vybral proto, že jsem na Vás dostal dobré reference od člověka, kterému věřím a to pro mne bylo důležité.
Martin z Liberce
Paní Jolanu jako opravdového profesionála vřele doporučuji . Přistupuje k případným klientům velmi partnersky. Nic nikomu nevnucuje, netlačí, jen předává jako odborník ty informace, které my, kteří se v této oblasti nemusíme cítit odborníky, nemáme tak komplexní, ucelené a aktuální. Paní Jolana je lidská, chápající a vnímavá, dokáže se přizpůsobit vašim potřebám, dokáže poradit přesně podle vašich potřeb. Přitom všem vytváří atmosféru důvěry a přátelství. V dnešní době není tento přístup a profesionalita tak častá, proto setkání a poznání s paní Jolanou je malý dar.
KL z Prahypsycholožka
O investicí do drahých kovů jsem vůbec nic nevěděla. Jsem opravdu laik a proto jsem netušila co mě na schůzce s paní Jolanou čeká. Řekla jsem si, že si jí jen vyslechnu, uvidím a případně zdvořile poděkuji. Schůzka byla velice příjemná a přátelsky jsme pohovořily. Paní Jolana mi vše přiblížila, vše se mnou prošla a na mé laické dotazy trpělivě odpovídala. Její zcela profesionální, ale lidský přístup mě přesvědčil abych to zkusila. Mohu se na ni obrátit s dotazem a pokud potřebuji něco konzultovat je vždy ochotná pomoci, pokud se něco zajímavého ve světě drahých kovů děje kontaktuje mě.
Lenka S.

Dlouho jsem se rozhodovala kam a kde budu spořit svému synovi, kterému je nyní 7 let. Zvažovala jsem možnosti spořit na bankovní účet s nízkým úrokem - dětské konto, stavební spoření nebo také investovat do diamantů. Nakonec u mě zvítězila varianta investovat do zlata a stříbra.

Vidím v této variantě několik plus:

  1. Syn Oliver je motivován, každý měsíc sleduje, jak mu narůstá nákup zlaté a stříbrné cihličky a začíná si uvědomovat hodnotu peněz a jak lze s penězi nakládat.
  2. Líbí se mi, že u této firmy je velice přehledné a jednoduché sledovat v PC investované peníze. Při každé měsíční investici si mohu sama v PC rozhodnout, kam chci investovat, jestli do zlata či stříbra a kolik % do kterého kovu.
  3. Další výhoda, která se mi líbí je to, že ve finanční nouzi mohu provést odprodej nejen celé, ale i ještě nedospořené zlaté nebo stříbrné cihličky.
  4. Veškeré transakce jsou v systému transparentní a vše je ihned provedené i s následnou informovaností v e-mailu.
    Také se mi líbí to, že když zaplatím celou cihličku zlata nebo stříbra, mohu si ji vyzvednout u firmy a mít ji doma v trezoru. Už mi tyto investované peníze nemůže nikdo vzít.

Jsem s tímto spořením spokojena.

Ladislava Špoulová

O investicích do zlata jsem již nějakou dobu přemýšlela, ale nevěděla jsem, kde a jak se dostat k nákupu reálného zlata tak, abych někomu nenaletěla... Jsem moc rada, že jsem potkala Jolanu Bielikovou, která nejen, že mi dala možnost koupit si zlato nebo stříbro a platinu, ale nabídla mi i možnost si postupně na investičnií kovy spořit a postupně nakupovat kovy do hmotnosti a rozmanitosti dle vlastního výběru. Pro mne, jako malého investora, je to výborna forma, jak se dostat k reálnému zlatu. Do investovaní jsem zapojila i celou rodinu. Pokud chce někdo začít s nakoupováním zlata, tak s Jolanou a Golden Gate. Je to bezvadná kombinace investování a sbírání zkušeností v této oblasti.
Radka Šillerová, www.radkafashion.commajitelka a ředitelka společnosti Handsfree Bag by Radka Fashion
Již delší dobu jsem uvažoval nad investicí do zlata, jelikož jsem se stále častěji setkával s názory, že například penzijní spoření sotva pokryje inflaci a komodity by takovou věc mohly snadno pokrýt. Bohužel jsem nebyl v tak dobré finanční kondici, abych si mohl dovolit koupit si svou vysněnou cihličku zlata a tak jsem se smířil s tím, že komodity jsou jen pro bohaté. O paní Bielikové a firmě Golden Gate jsem se dozvěděl od svých rodičů. Během setkání jsem byl informován o férové možnosti postupného spoření do zlata, ale i do stříbra a platiny, rozhodl jsem se tedy založit si spořící účet. Na paní Bielikovou se mohu kdykoliv obracet jak s lehčími, tak i těžšími otázkami a vždy mi jsou, jako lajkovi, polopaticky a trpělivě vysvětleny
Patrik Šiller
Do zlata jsem se rozhodla investovat po schůzce s paní Bielikovou, která mi vše podrobně a hlavně pro mě srozumitelně vysvětlila. Investuji již na jiných místech, ale chtěla jsem zkusit jiné odvětví a paní Bieliková mě přesvědčila, že zlato je dobrý nápad a má budoucnost. Setkání s ní je vždy příjemné a užitečné. Ráda s ní spolupracuji.
Jana Kubáčkovárealitní makléřka
Při každém setkání na mě čekal úsměv a odborník, který se mi věnoval podle potřeby. Byla to moje první zkušenost s investicemi do komodit a jsem za ni velmi ráda. Mohu jenom doporučit.
paní Drahomíra
Ke spoření do zlata mě přemluvil můj partner a odkázal mě na paní Bielikovou. Protože ale pracuji v zahraničí, nemohly jsme se setkat osobně, a tak mi paní Bieliková nabídla schůzku přes videohovor. Byla velmi ochotná a vše mi vysvětlila. Nebyl problém, abychom si zavolaly i v pozdějších hodinách. Když jsem se poté rozhodla založit si Komoditní účet, byla to otázka několika minut. Spoření do zlata prostřednictvím Golden Gate je pro mě asi nejjednodušší cesta spolehlivého spoření s vysokou pravděpodobností výdělku nebo minimálně pokrytí inflace.
Ivana Arvajová

Spolupracuji se společností Golden Gate

Vytvořeno pro ty, kteří chtějí bezpečně uložit své peníze  (c) 2018